Vakcinācijas dienests

SIA „Veselības centrs 4”   (VC4) ir viena no lielākajām Latvijas privātajām daudzprofilu ambulatorās medicīnas kompānijām, kas piedāvā īpaši kvalitatīvu un daudzveidīgu diagnostiku, diferencētu ārstēšanu un rehabilitāciju. VC4 ir viena no nedaudzajām privātajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi arī starptautiskās kvalitātes vadības sistēmas ISO sertifikātu. Saņemtais sertifikāts Veselības centra 4 klientiem apliecina klīniku sniegto pakalpojumu augsto līmeni sertificētajā darbības sfērā, kas aptver primāro un sekundāro veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu ambulatori un dienas stacionāros ar operāciju zāli. Pacientu rīcībā ir Veselības centra 4 un visu tā filiāļu, struktūrvienību un saistīto uzņēmumu resursi - plašu iespēju arsenāls, kādu nepiedāvā neviena cita Latvijas medicīnas iestāde (www.vc4.lv)

Izbraukuma vakcinācija darbavietā  (video)

Piedāvājam izbraukuma vakcināciju darbavietā Rīgā un Rīgas apkaimē (līdz 100 km rādiusā no Rīgas). Šo pakalpojumu labprāt izvēlas kā uzņēmumu, tā organizāciju un Valsts/pašvaldību iestāžu kolektīvi.

Izbraukuma vakcinācijas priekšrocības:

  • laika ietaupījums;
  • vakcinācija pasūtītājam izdevīgā laikā un vietā;
  • izvairīšanās no rindām un individuāla pieeja;
  • iespēja saņemt konsultāciju par vakcināciju, vakcīnām un ceļotāju vakcināciju;
  • vakcinācijas pases aizpildīšana un informācijas ievadīšana elektroniskajā datu bāzē;
  • lieliem uzņēmumiem piedāvājam pakalpojumu atlaides.

Ja vēlaties saņemt atbildi uz Jūs interesējošu jautājumu par vakcināciju, pasūtīt vakcināciju darba vietā vai sazināties ar mums jebkurā citā jautājumā, lūdzam zvanīt VC4 Vakcinācijas dienesta vadītājai Unai Fjodorovai pa tālruni: 29487902.

 

 

 

pasts

Rakstīt atsauksmi

sadarbības partneri

  

SADARBOJAMIES AR VISĀM APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJĀM. NĀC UN VAKCINĒJIES!